Beyler! Elektrikli Battaniyeyi Unutun Yatağınızı Sizin İçin Isıtacak Viktoria İle Tanışın


Viktoria Ivachyova sıradan mesleklerden daha farklı bir iş kolu yaratmış durumda. O dünyanın ilk 'profesyonel yatak ısıtıcısı'. Kimse soğuk bir yatağa girmekten hoşlanmaz. Ivachyova erkeklerin soğuk yatağını ısıtıyor ve onların rahat etmesini sağlıyor. Okuduğu bir kitaptaki karakterden ilham aldığını söyleyen Rus kadın, bu iş için müşterilerden saat başına 65 pound (yaklaşık 298 TL) aylık ise 1350 pound (yaklaşık 6 bin 200 TL) alıyor.


Müşteriler yatakları ısıtılırken, Ivachyova ile birlikte odada kalabiliyor. Ancak fiziksel temasta bulunmaları yasak. 21 yaşındaki kadın, ödediği ücret dışında bir şey isteyen olursa panik butonuna basabiliyor ve odanın dışında bekleyen güvenlik görevlilerini çağırabiliyor. Ivachyova, bu görev için çağrıldıktan sonra müşterisinin uyku saatinde geliyor ve pijamalarıyla yatakta bir saat geçiriyor.


Müşteriler eğer isterlerse bu sürede Ivachyova ile konuşabiliyor. Ivachyova, iyi bir dinleyici olduğunu, bazı erkeklerin problemlerini kendisine açtığını söylüyor. Ivachyova, bir gece depresif bir erkeği dinledikten sonra sabah kendisini aradığını ve "Vika sen inanılmazsın, Bu sabah uyandım ve yaşama sevinciyle doluyum" dediğini anlatıyor. Ivachyova, müşterilerinin genellikle yalnız erkekler olduğunu ama kendisinin herkese yardım etmek istediğini; kadınların bu hizmeti talep etmesi halinde onların da yatağını ısıtabileceğini söylüyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder