Kıyafetleri Çıkarmak İçin Hazırlanın! İşte Çıplak Restorant


Haziran ayında İngiltere'nin başkenti Londra'da çıplakları da kabul edecek bir restoranın açılması planlanıyor.
The Bunyadi (Doğal - Sade) adındaki mekan Londra'nın ilk çıplaklar restoranı olacak. Restoran daha açılmadan oldukça yoğun ilgi görmeye başladı. İnternet siteleri üzerinden ön rezervasyon alan restorana kısa süre içerisinde 9 binden fazla kişi kayıt yaptırdı. Haziran'da açılacak restoran müşterine hizmet olarak çıplak yemek yiyebilme imkanı sunuyor.

MODERN YAŞAMDAN UZAK

Hintçe'de "doğal ve sade" anlamlarına gelen Bunyadi'de hedeflenen müşterilere modern yaşamdan uzak bir akşam yemeği deneyimi sunmak. Restoranda çıplaklık isteğe bağlı olsa da telefonlar, ışıklar ve modern yaşama ait diğer hizmetler kullanılamayacak. Restoran sadece 3 ay boyunca açık kalacak. Yetkililer restoranı ısıtmak için bir sistem kurmadıklarını yaz sonuna doğru havaların soğumasıyla beraber restoranın da kapatılacağını belirtti.

ÇIPLAK YEMEK ZORUNLU DEĞİL

Yemeklerini çıplak yemek isteyenlerle, elbiselerini çıkarmamayı tercih edenler farklı salonlarda misafir edilecek. Restoranın sahibi Seb Lyall, "Burada amaç gerçek özgürlüğü deneyimlemek." dedi.
The Bunyadi'de yemeklerin de doğal hayata uygun bir şekilde hazırlanıp servis edilmesi planlanıyor. Odun ateşinde pişirilecek yemekler, kilden üretilmiş el yapımı tabaklarda servis edilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder